O nas

Jesteśmy kreatywną agencją marketingową z Wrocławia z długim, ponad jedenastoletnim doświadczeniem w branży. Naszymi klientami są zarówno małe, lokalne firmy, jak i ogromne koncerny farmaceutyczne. Sprawia to, że nasze portfolio po brzegi wypełnione jest oryginalnymi projektami, a my potrafimy dostosować się do potrzeb każdego brandu. Nie boimy się wyzwań i potrafimy podejmować najróżniejsze, nawet niecodzienne tematy, dzięki czemu zyskujemy w oczach klientów i jesteśmy polecaną agencją marketingową – nie tylko we Wrocławiu, ale także w Warszawie. Ale to nie koniec – na koncie mamy bowiem także kilka projektów globalnych.

Czym zatem możemy się pochwalić? Otóż na nasze portfolio składa się wiele ciekawych kampanii, zarówno wizerunkowych, jak i społeczno-edukacyjnych. W ich ramach powstały przeróżne materiały drukowane, digitalowe i outdoorowe. Nasz dział kreacji specjalizuje się w wymyślaniu nietuzinkowych koncepcji nie tylko na Key Visuale (i tworzone na ich podstawie nietypowe ulotki, plakaty i naklejki z wykrojnikiem bądź prezentacje multimedialne), ale również scenariusze spotów audio i wizualnych, pomysły na oprawę eventów, np. spotkań cyklicznych dla korporacji, czy big idee kampanii facebookowych. Burze mózgów to nasza codzienna, firmowa aura pogodowa.

Dział graficzny Brand Garden również potrafi zaskakiwać. Piękne rysunki? Elementy 3D? Skomplikowane tabele? Kreatywne logotypy? Nasi kreatywni graficy szybko orientują się w wymaganiach klienta, dzięki czemu spod ich rąk wychodzą wyjątkowe projekty. Niestraszne są dla nich także bezprecedensowe materiały POS czy układ treści na nietypowych wykrojnikach. A gdy praca dobiega końca, precyzja składu materiałów również potrafi zachwycić. Nasz DTPowiec jest w tej kwestii niezastąpiony!

Brand Garden to także charyzmatyczni akanci, którzy świetnie znają potrzeby klientów i dbają o to, by wspólna praca przynosiła wymagane rezultaty. Ich doświadczenie sprawia, że na każde pytanie znajdą odpowiedź, a w kryzysowych sytuacjach – szybkie rozwiązanie. Jesteśmy dobrą agencją marketingową. Możemy tak o sobie powiedzieć, bo wiemy, co najbardziej liczy się w naszej pracy – jakość. Współpracujemy tylko z najlepszymi podwykonawcami – znamy sprawdzone firmy zajmujące się tworzeniem spotów, animacją, drukiem czy produkcją gadżetów. Podczas pracy nad projektem również dbamy o to, by wyszedł poprawnie merytorycznie i zachwycał pomysłem. Na koniec zawsze stawiamy na precyzyjną, szczegółową korektę tekstową. Uważamy, że jakość to jedna z najważniejszych cech dobrego marketingu kreatywnego.

Warto skorzystać z naszych usług, bo na reklamie znamy się jak mało kto. Potwierdza to długoletnia współpraca z wielkimi korporacjami i nasze nietuzinkowe portfolio. Zapraszamy do współpracy!

Kontakt
Napisz do nas
    Akceptuję Zapoznałem/am się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych.