Reklama dla


Jesteśmy kreatywną agencją marketingową z Wrocławia z długim, ponad jedenastoletnim doświadczeniem w branży. Naszymi klientami są zarówno małe, lokalne firmy, jak i ogromne koncerny farmaceutyczne. Sprawia to, że nasze portfolio po brzegi wypełnione jest oryginalnymi projektami, a my potrafimy dostosować się do potrzeb każdego brandu. Nie boimy się wyzwań i potrafimy podejmować najróżniejsze, nawet niecodzienne tematy, dzięki czemu zyskujemy w oczach klientów i jesteśmy polecaną agencją marketingową – nie tylko we Wrocławiu, ale także w Warszawie. Ale to nie koniec – na koncie mamy bowiem także kilka projektów globalnych.

Czym zatem możemy się pochwalić? Otóż na nasze portfolio składa się wiele ciekawych kampanii, zarówno wizerunkowych, jak i społeczno-edukacyjnych. W ich ramach powstały przeróżne materiały drukowane, digitalowe i outdoorowe. Nasz dział kreacji specjalizuje się w wymyślaniu nietuzinkowych koncepcji nie tylko na Key Visuale (i tworzone na ich podstawie nietypowe ulotki, plakaty i naklejki z wykrojnikiem bądź prezentacje multimedialne), ale również scenariusze spotów audio i wizualnych, pomysły na oprawę eventów, np. spotkań cyklicznych dla korporacji, czy big idee kampanii facebookowych. Burze mózgów to nasza codzienna, firmowa aura pogodowa 😊

Dział graficzny Brand Garden również potrafi zaskakiwać. Piękne rysunki? Elementy 3D? Skomplikowane tabele? Kreatywne logotypy? Nasi kreatywni graficy szybko orientują się w wymaganiach klienta, dzięki czemu spod ich rąk wychodzą wyjątkowe projekty. Niestraszne są dla nich także bezprecedensowe materiały POS czy układ treści na nietypowych wykrojnikach. A gdy praca dobiega końca, precyzja składu materiałów również potrafi zachwycić. Nasz DTPowiec jest w tej kwestii niezastąpiony!

Brand Garden to także charyzmatyczni akanci, którzy świetnie znają potrzeby klientów i dbają o to, by wspólna praca przynosiła wymagane rezultaty. Ich doświadczenie sprawia, że na każde pytanie znajdą odpowiedź, a w kryzysowych sytuacjach – szybkie rozwiązanie. Jesteśmy dobrą agencją marketingową. Możemy tak o sobie powiedzieć, bo wiemy, co najbardziej liczy się w naszej pracy – jakość. Współpracujemy tylko z najlepszymi podwykonawcami – znamy sprawdzone firmy zajmujące się tworzeniem spotów, animacją, drukiem czy produkcją gadżetów. Podczas pracy nad projektem również dbamy o to, by wyszedł poprawnie merytorycznie i zachwycał pomysłem. Na koniec zawsze stawiamy na precyzyjną, szczegółową korektę tekstową. Uważamy, że jakość to jedna z najważniejszych cech dobrego marketingu kreatywnego.

Warto skorzystać z naszych usług, bo na reklamie znamy się jak mało kto. Potwierdza to długoletnia współpraca z wielkimi korporacjami i nasze nietuzinkowe portfolio. Zapraszamy do współpracy!

Powrót