Marketing medyczny i farmaceutyczny – reklama i promocja dla firm farmaceutycznych i usług medycznych

BrandGarden to przede wszystkim agencja marketingu farmaceutycznego – co to oznacza w praktyce? Specjalizujemy się w tematyce, która oscyluje wokół leków, aptek, lekarzy, pielęgniarek i innych przedstawicieli zawodów medycznych. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak specyficzną dziedziną jest farmacja i marketing usług medycznych, dlatego też dopasowaliśmy ofertę do tych oczekiwań.

Marketing usług medycznych czy też marketing farmaceutyczny nie stanowi dla nas problemu. Przeczytaliśmy tak wiele charakterystyk produktów leczniczych i skróconych informacji o lekach, że znamy je na pamięć. Obudzeni w nocy o północy na jednym wydechu wyrecytujemy legal, wypowiadanie nazw niektórych substancji czynnych traktujemy jako gimnastykę języka w wolnym czasie, a stronę Ministerstwa Zdrowia dodaliśmy do ulubionych, żeby być na bieżąco ze wszelkimi limitami i refundacjami. Dzięki temu doskonale wiemy, jak reklamować usługi medyczne.

Skuteczny marketing – branża medyczna nie ma przed nami tajemnic!

Agencja marketingu farmaceutycznego powinna wykazywać się ogromną wiedzą i sprytem, które są przydatne w procesie realizacji zlecenia na rzecz klienta. Mając ponadto przewagę w postaci doświadczenia na rynku, potrafimy skutecznie zrealizować cel postawiony w briefie. Marketing medyczny nie ma przed nami tajemnic, co zawdzięczamy wielu godzinom ciężkiej pracy przy różnego rodzaju projektach.

Marketing firm farmaceutycznych i usług medycznych w agencji BrandGarden jest przeprowadzany z uwzględnieniem prawa farmaceutycznego oraz ograniczeń komunikacyjnych, a każdy materiał jest zgodny z wymaganiami działów medycznych. Nad projektem pracuje kilkuosobowy zespół specjalistów, który po wnikliwej analizie briefu przystępuje do debriefingu. Zdobywając odpowiednie odpowiedzi i materiały, możemy przystąpić do opracowywania strategii marketingu medycznego.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu mamy świadomość tego, jak reklamować usługi medyczne. Marketing firm i produktów farmaceutycznych opieramy na planowaniu strategii komunikacji, akcjach tone of voice kierowanych do farmaceutów, tworzeniu materiałów na specjalistycznych, zamkniętych serwisach (np. Medycyna Praktyczna), kampaniach KAMSOFT, a także eDetalingu i eLearningu. Jako agencja marketingu medycznego doskonale wiemy, jakich narzędzi użyć, aby akcja promocyjna była maksymalnie skuteczna. Marketing na rynku farmaceutycznym mamy opanowany do perfekcji.

Marketing farmaceutyczny – agencja, która zna branżę na wylot

Reklama leków i suplementów diety to specjalność agencji BrandGarden. Prowadzimy marketing medyczny zarówno dla marek, które dopiero wchodzą na rynek lub przechodzą rebranding, jak i tych, które mają już ustabilizowaną pozycję – bez względu na to, czy są to leki OTC, RX, suplementy diety czy wyroby medyczne. Nasze portfolio jest bogate w reklamy produktów leczniczych.

Marketing farmaceutyczny i apteczny to ostatni, ale za to niezwykle ważny element w procesie rozpowszechniania informacji o lekach – bez znaczenia, czy odbiorcą docelowym jest środowisko medyczne, farmaceutyczne czy sam pacjent. Jako agencja marketingu farmaceutycznego doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotne jest poznanie potrzeb klienta, a także wdrażanie innowacyjności i skuteczności w budowaniu przewag nad konkurencją.

Marketing medyczny – w tym Ci pomożemy

Marketing na rynku farmaceutycznym niejedno ma imię. Nasza oferta jest jednak kompleksowa i obejmuje takie usługi jak:

  • marketing produktów farmaceutycznych (reklama suplementów diety oraz leków);
  • marketing usług medycznych (reklama dla lekarzy i innych przedstawicieli zawodów medycznych);
  • marketing placówki medycznej (promocja klinik, poradni i innych placówek specjalizujących się w świadczeniu usług ochrony zdrowia);
  • marketing farmaceutyczny.

Agencja BrandGarden z maksymalnym zaangażowaniem podchodzi do zagadnienia reklamy dla branży farmaceutycznej. Czy chodzi o marketing placówki medycznej, czy o typowy marketing medyczny, czyli wypromowanie konkretnego produktu, zawsze dajemy z siebie wszystko. Nasz zespół składa się z samych profesjonalistów, którym nie brakuje ciekawych, kreatywnych, a co najważniejsze skutecznych pomysłów na zrealizowanie briefu. Tworzymy kampanie przyciągające potencjalnych konsumentów, które mają w sobie „to coś” – są atrakcyjne wizualnie, a przy tym niezwykle czytelne w odbiorze. Na ich efekty nie trzeba więc długo czekać.

Marketing farmaceutyczny – agencja BrandGarden

Oferujemy marketing medyczny, który pozwala osiągnąć szereg korzyści dla biznesu. Dzięki niemu można zwiększyć rozpoznawalność marki, zyskać nowych, jakościowych klientów i zostawić konkurencję daleko w tyle. A wszystko to przełoży się na realne zyski, które pozwolą rozwijać firmę w upragnionym kierunku, jaki się tylko zapragnie. Jeśli interesuje Cię marketing farmaceutyczny i agencja BrandGarden wzbudziła Twoje zainteresowanie, zapraszamy do kontaktu w celu umówienia się na spotkanie.

Postaw na marketing farmaceutyczny, który przełoży się na sukces Twojego biznesu!

Kontakt
Napisz do nas
    Akceptuję Zapoznałem/am się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych.