Kreatywne kampanie reklamowe 360 szyte na miarę

Skuteczna kampania

Na pewno znasz powiedzenie „reklama jest dźwignią handlu”. My wolimy stwierdzenie, że tworzona przez nas kampania reklamowa jest gruntem Twojego sukcesu. Precyzyjnie dobrane narzędzia i kanały przekazu oraz kreatywne treści i grafiki trafiające do odbiorcy to czynniki, które pozwalają rozwinąć skuteczne kampanie reklamowe. W Brand Garden każdy etap jest dokładnie przemyślany i skrupulatnie wprowadzany w życie. Dzięki doświadczeniu i ogromnym pokładom kreatywności naszego zespołu pielęgnujemy każdy element, aby dawał jak najlepsze owoce i przyniósł Ci rzeczywisty zysk.

Nasza agencja reklamowa w głównej mierze współpracuje z sektorem medycznym. Nie zamykamy się jednak na nowe wyzwania i w swoim ogrodzie mamy również kampanie reklamowe dla firm z branży deweloperskiej czy FMCG. Poznaj nas bliżej i przekonaj się, dlaczego warto powierzyć nam promocję Twojej marki.

 

Brand Garden – profesjonalna kampania reklamowa

Kampania reklamowa, ogólnie rzecz ujmując, to szereg działań marketingowych, które mają skutkować osiągnięciem wyznaczonego celu. Cel wyznaczasz Ty, a my dobieramy narzędzia i kanały komunikacyjne, które utworzą kampanie reklamowe szyte na miarę Twoich potrzeb. Profesjonalna reklama ma wpłynąć na konkretną grupę odbiorców (szerszą lub węższą), wypromować markę i zbudować jej pozycję na rynku. Jak to osiągamy?

 

Dobry plan = wysoka skuteczność

Podstawą jest planowanie kampanii reklamowej. Skrupulatny, dobrze przemyślany plan pozwala dopracować wszystkie elementy i stworzyć z nich spójną całość. Nasze działania zaczynamy od dokładnego sprawdzenia zapotrzebowania rynku w stosunku do Twojej oferty oraz analizy konkurencji. Dzięki temu jesteśmy w stanie określić i poznać grupę docelową. Projektowanie kampanii reklamowej musi być dostosowane do konkretnego odbiorcy, aby przynieść jak największe zyski.

Skuteczne kampanie reklamowe

Skuteczna kampania na każdą kieszeń

Kolejnym krokiem jest określenie budżetu, jaki jesteś w stanie przeznaczyć na działania marketingowe. Od tego zależy, których narzędzi będziemy mogli użyć oraz jakie media wykorzystać. Obecnie kampanie reklamowe dla firm (ale nie tylko) dzielą się na dwa rodzaje – offline oraz online. W BrandGarden w miarę możliwości łączymy je, tworząc kampanie reklamowe 360. Nawet jeśli w dzisiejszych czasach bardzo popularnym źródłem informacji i miejscem promocji jest Internet, nie można pomijać tradycyjnych kanałów komunikacji. Wszak chcemy, aby Twoja marka była rozpoznawana przez szerokie grono.

Kreatywność w praktyce

W końcu przechodzimy do tego, co ogrodnicy lubią najbardziej – wykonania. Kreatywne kampanie reklamowe szyte ma miarę to odpowiednie treści oraz grafiki, które najlepiej przedstawią Twoją ofertę i przyciągną uwagę potencjalnego klienta. Projektowanie kampanii reklamowej przez nasz zespół kreatywny obejmuje logo, key visuale, hasła oraz motywy graficzne. Tworząc nowoczesne kampanie reklamowe, opracowujemy również scenariusze reklam radiowych i spotów telewizyjnych. Dbamy o to, aby wszystkie elementy – wizualne, słowne oraz dźwiękowe – były spójne i kreowały pozytywny przekaz.

Niezależnie od tego, czy chcesz wprowadzić na rynek nowy produkt, zmienić percepcję marki czy zbudować lojalność klienta, tworzenie kampanii reklamowej ma opierać się na komunikacji. Dlatego w kreatywnych projektach posługujemy się językiem dostosowanym do płci, wieku czy trybu życia Twojego klienta. Podporządkowujemy temu również harmonogram, według którego ma przebiegać realizacja kampanii reklamowych. Odpowiednio poprowadzona skutecznie zakorzeni Twoją markę w świadomości odbiorców i dzięki temu przyniesie zysk.

kampanie reklamowe 360

Skuteczne kampanie reklamowe 360 z BrandGarden

W Brand Garden prowadzenie kampanii reklamowej opieramy na wykorzystaniu wszelkich możliwych kanałów komunikacji. Oczywiście nie chcemy przytłoczyć konsumenta, bo mogłoby to odnieść odwrotny skutek od zamierzonego. Nasza agencja reklamowa prowadzi zintegrowane działania, które opieramy na konkretnej wiedzy. Długoletnie doświadczenie oraz skrupulatne monitorowanie zachowań konsumentów pozwala nam realizować kampanie reklamowe 360, które przynoszą realne efekty.

Każda kampania reklamowa, którą wprowadzamy w życie, posługuje się środkami przekazu dostosowanymi do Twojej oferty oraz oczekiwań, jakie nam przedstawisz. Tworząc kampanie reklamowe dla firm, potrafimy umiejętnie łączyć różne narzędzia i kanały w taki sposób, aby przekaz docierał do konsumenta z różnych stron. Dzięki temu Twoja marka zyskuje rozpoznawalność oraz pozycję na rynku.

Zapytasz, ile Cię to wyniesie? Realizacja kampanii reklamowych różni się w przypadku każdego klienta, zatem i cennik nie jest sztywny. Wszystko zależy od Twoich oczekiwań i możliwości. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, bo tylko tak można stworzyć kampanie reklamowe szyte na miarę. W końcu chodzi nam o to, aby inwestycja w marketing przyniosła Ci zysk.

Powierz nam planowanie kampanii reklamowej i przekonaj się, jak skuteczni jesteśmy.

Kontakt
Napisz do nas
    Akceptuję Zapoznałem/am się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych.