Reklama suplementów diety

Każdemu producentowi suplementów diety zależy na skutecznym marketingu. Trzeba mieć jednak świadomość, że reklama tego rodzaju produktów powinna spełniać określone wymogi. Choć suplementy diety w praktyce więcej mają wspólnego z żywnością niż lekami, to już ich promowanie, podobnie jak w przypadku produktów leczniczych, podlega przepisom prawa polskiego oraz unijnego – lecz nie prawa farmaceutycznego, tylko żywnościowego, co daje nam nieco większe pole do popisu agencji marketingowej. Bez pewnych kompromisów się jednak nie obejdzie.

Trzeba przyznać, że reklama leków i suplementów diety jest wymagającym zadaniem. Nie tylko dlatego, że określają ją przepisy prawa, ale także z uwagi na to, że odpowiedzialność za ich przestrzeganie spoczywa na producencie. Aby nie martwić się konsekwencjami prowadzonych działań promocyjnych, warto skorzystać z usług doświadczonej agencji – takiej jak nasza. Reklama suplementów diety nie ma przed nami tajemnic, ponieważ działamy na rynku ponad dekadę i w międzyczasie mieliśmy okazję uczestniczyć w naprawdę wielu projektach.

Reklama suplementów diety z gwarancją bezpieczeństwa

My naprawdę wiemy, co robimy i nie są to puste słowa. Jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi nowelizacjami, a nawet kilka kroków przed, aby reklama suplementów diety spełniała wymagane normy jeszcze przez długi czas. Nawiązując współpracę z BrandGarden, zyskujesz pewność, że prowadzone działania promocyjne są zgodne z obowiązującym prawem.

Ale to nie koniec korzyści, jakie daje reklama suplementów diety. Marketing w tej branży opieramy na starannie opracowanej strategii. Nad każdym projektem pracuje nie jeden, a nie kilku specjalistów, co daje szybkie i widoczne rezultaty w postaci nowych zainteresowanych oraz wzrostu sprzedaży. Klient zamiast pustych obietnic widzi realne zyski, a wszystko to przy zachowaniu jego wizji. W BrandGarden zawsze na pierwszym miejscu stawiamy potrzeby marki, które są doskonałym punktem wyjścia do dalszych działań marketingowych.

Agencja BrandGarden – pomożemy Ci zbudować profesjonalny wizerunek firmy

Reklama leków i suplementów diety pełni także inną funkcję. Nasze kampanie, choć nie brakuje w nich twórczych pomysłów czy niestandardowych rozwiązań, zawsze są rzetelne i profesjonalne. Dzięki temu wpływają pozytywnie na wizerunek marki, który jest szczególnie ważny w tej branży. A chyba nie trzeba nikomu przypominać, że producent suplementów diety cieszący się powszechnym uznaniem może liczyć na większe zaufanie ze strony konsumentów oraz nawiązanie z nimi długotrwałej relacji. Tym samym jest w stanie zbudować społeczność będącą czymś więcej niż samym biznesem.

Postaw na reklamę suplementów diety, dzięki której zbudujesz profesjonalny wizerunek firmy i zarobisz!

Kontakt
Napisz do nas
    Akceptuję Zapoznałem/am się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych.