Reklama ATL – skuteczne kampanie reklamowe „Above The Line”

skuteczne kampanie reklamowe

Lejek sprzedażowy zaczyna się szeroko, dlatego w procesie sprzedaży warto zacząć od odbiorcy masowego, bo Twój nowy klient jest gdzieś tam, w tłumie. Jako agencja reklamowa specjalizujemy się w różnych strategiach komunikacji. Wśród nich nie brakuje marketingu „above the line”, określanego skrótem ATL. Ten akronim oznacza kampanie skierowane do masowego odbiorcy, których celem jest zdobycie klienta już od pierwszego kontaktu. Brzmi jak wyzwanie, prawda? Ale nie dla nas! Połączmy siły i stwórzmy coś, co będzie miało zdolność przyciągania – marketing ATL, który podbije serca i umysły.

Strategia ATL (ang. „above the line”) ma przede wszystkim robić wrażenie i wywierać wpływ na Twoich odbiorców. Do tego potrzebne jest doświadczenie, pomysł i „to coś”, o co może zadbać właśnie nasza agencja reklamowa. W BrandGarden nie tylko działamy z twórczą energią, ale także wiemy, jak opracować marketing ATL, który najlepiej dotrze do klienta. Mamy doświadczenie poparte współpracą z rozmaitymi markami, a jeśli dodać do tego niesamowitą kreatywność i zapał naszego zespołu, to otrzymamy smaczny przepis na dobrą kampanie ATL.

Above The Line

Reklama ALT – z nami osiągniesz realne biznesowe korzyści

Nie ulega wątpliwości, że reklama ATL wymaga odpowiedniego podejścia i nieszablonowego myślenia. Trzeba wykazać się sprytem, wiedzą i pomysłowością, które są niezbędnie w realizacji tak wymagających zleceń. Nie bez znaczenia jest także umiejętność zarządzania finansami, aby działania ATL przyniosły korzyści i zyski z inwestycji. Jako agencja reklamowa przekuwamy inwestycję w kampanie ATL w realne pieniądze.

Reklama ATL stworzona przez Brand Garden da Ci dużo więcej niż sam zarobek. Dzięki niej na stałe  wejdziesz do świadomości potencjalnych klientów. ATL wzbudzi w nich pozytywne skojarzenia z Twoją marką, o których nie będą mogli zapomnieć. Wszystko dzięki technikom marketingowym starannie dobranym przez naszych specjalistów. Pracujemy na najwyższych obrotach, z wytężonym umysłem, aby reklama ATL była skuteczna i trafna – przekonaj się o tym osobiście!

Kampanie ATL, które prowadzimy, odbywają się za pośrednictwem rozmaitych mass mediów. Telewizja, radio, prasa, outdoor – każdy z tych środków przekazu znamy od podszewki, dlatego doskonale wiemy, które z nich sprawdzą się najlepiej w przypadku Twojego biznesu. Choć działania ATL mają z reguły bardzo szeroką skalę, możemy zaplanować kampanię tak, aby prawdopodobieństwo jej dotarcia do grupy docelowej dużo większe. W jaki sposób?  Zapraszamy do współpracy, a zdradzimy kilka naszych pomysłów!

kampanie skierowane do masowego odbiorcy

Agencja reklamowa Brand Garden – poprowadzimy Twoją firmę drogą do sukcesu

Pamiętaj, że ALT umożliwia nie tylko zdobycie nowych klientów i zwiększenie zysków. Ten rodzaj reklamy dzięki szerokiemu – ogólnokrajowemu, a nawet międzynarodowemu zasięgowi – odgrywa także kluczową rolę w kreowaniu marki. Opracowana przez naszych specjalistów strategia ALT skutecznie trafia do odbiorców. Oznacza to, że dowiadują się oni o podstawowych wartościach przedsiębiorstwa i mogą się z nimi identyfikować. A stąd już niewiele brakuje do budowania społeczności, która jest czymś więcej niż samym biznesem.

Wyobraź sobie, o ile łatwiej prowadzi się firmę, kiedy klienci mają do niej zaufanie. O ile łatwiej jest się wybić ponad konkurencję, kiedy marka budzi pozytywne skojarzenia. Agencja reklamowa Brand Garden dzięki reklamie ATL jest w stanie zapewnić rozwój tożsamości Twojej marki i wzmocnić komunikację z Twoim potencjalnym klientem. Skontaktuj się z nami, przyjdź do nas na spotkanie, a wspólnie, przy aromatycznej kawie, ustalimy plan działania, który przełoży się na sukces Twojej firmy.

Postaw na szeroką rozpoznawalność z reklamą, która dotrze do wielu!

Kontakt
Napisz do nas
    Akceptuję Zapoznałem/am się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych.