Reklama BTL – skuteczne kampanie reklamowe „Below The Line”

skuteczne kampanie reklamowe

Chcesz, żeby informacja o Twojej firmie dotarła do konkretnych osób? Nie chcesz wydawać pieniędzy na reklamę, która nie przynosi rezultatów? Jesteś w dobrym miejscu! To i wiele więcej zapewni profesjonalny marketing BTL. Jako agencja reklamowa oferujemy precyzyjne i bezpośrednie działania marketingowe, skierowane do dobrze określonej grupy odbiorców, które zapewnią Twojej firmie efektywną promocję i rzeczywisty zysk. Brand Garden specjalizuje się w branży farmaceutycznej, jednak w portfolio mamy również szeroki zakres współprac, między innymi z markami z rynku deweloperskiego czy FMCG. Zapraszamy do naszego „ogrodu” wszystkich, którzy chcą, aby ich marka zakorzeniła się w świadomości klienta.

BTL – co to jest?

Skrót BTL oznacza „below the line”. Określenie to zostało stworzone w latach 50. i odnosiło się do rozliczeń związanych z działaniami marketingowymi. Otóż były to działania, które nie przynosiły agencji zysków, czyli „były pod kreską”. W owym czasie było to wszystko, co nie wiązało się z reklamą w mediach. Zasady rozliczeń zmieniły się, ale pojęcie zostało. Obecnie reklama BTL to wszelkie działania marketingowe, poza masowymi środkami przekazu, które z kolei należą do reklamy ATL.

BTL – reklama, która trafia prosto do celu

Reklama BTL ma trafić do konkretnego odbiorcy. Bardzo konkretnego – im lepiej stargetowanego, tym jest skuteczniejsza. Wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, że skierowanie reklamy do określonego klienta przynosi doskonałe efekty. Zapewnienie Twojej firmie obfitych owoców z naszej pracy to główny cel „Below The Line” (BTL). Nasza agencja reklamowa, aby go osiągnąć, stawia na bezpośrednią komunikację Twojej marki z jej odbiorcą.

Strategia BTL, jaką wdrażamy, jest wynikiem naszej wiedzy na temat marketingu oraz Twojej znajomości branży i klientów. Dlatego swoją pracę zaczynamy od skrupulatnego briefu. Wiedząc, co chcesz zareklamować, dla kogo jest przeznaczony komunikat oraz jaki efekt pragniesz osiągnąć przez działanie BTL, stworzymy dla Ciebie precyzyjny marketing BTL, który bezpośrednio dotrze do klienta. W Brand Garden nie boimy się żadnego tematu i zapewniamy sukces zarówno dużym firmom, jak i lokalnym przedsiębiorstwom.

Below The Line

BTL – materiały, które zapewnią Ci sukces

Jak zatem kampanie BTL docierają do Twoich klientów? Otóż opcji jest cały szereg – od prostych ulotek po nieszablonowe wizualizacje. Materiały BTL, które wykorzystujemy w swoich kampaniach są dobierane indywidualnie do Twoich potrzeb i oczekiwań oraz tego, co chcesz przekazać potencjalnym klientom.  W tym celu nasza strategia BTL łączy tradycyjne formy reklamy oraz nowoczesne nośniki BTL. Zapytasz co konkretnie?

W tradycyjnej formie wykorzystywane przez nas materiały BTL to katalogi, foldery, billboardy, plakaty, ulotki itp. Ich zadaniem jest stymulowanie sprzedaży w bezpośrednim kontakcie z klientem. Dlatego przygotowując kampanie BTL, zwracamy uwagę na miejsca, w których ma się znaleźć Twoja reklama i wybieramy rodzaj materiału, który osiągnie w nich najwyższą skuteczność.

Czymże jednak byłaby współczesna reklama bez wykorzystania dostępnych technologii? BrandGarden to nie tylko kreatywna, ale i nowoczesna agencja reklamowa. Dlatego marketing BTL, który dla Ciebie przygotujemy zajmie również to pole. Nośniki BTL, jakie wykorzystujemy to banery internetowe, marketing mobilny, krótkie spoty oraz mailing. A ponieważ sfera technologiczna cały czas się rozwija, na bieżąco odkrywamy nowe kanały komunikacji, które doprowadzą Twoją ofertę do kolejnych klientów.

BrandGarden – działanie BTL

Reklama BTL zaprojektowana w BrandGarden to korzystna decyzja dla Twojej firmy. Dlaczego? Ponieważ wejście do naszego „ogrodu” zapewnia:

  • uznanie – kreatywna forma oraz wykorzystane techniki nie pozwolą nikomu przejść koło Twojej reklamy obojętnie;
  • uwagę – skrupulatnie wykonany projekt graficzny i dostosowane do produktu hasła zainteresują każdego;
  • rozwój – wykorzystywane materiały BTL dają możliwość przełamywania utartych schematów;
  • zysk – dokładnie zdefiniowana grupa docelowa oraz precyzyjnie przeprowadzona strategia pozwolą dotrzeć Ci do konkretnych klientów, a przez to osiągnąć rzeczywisty zysk.

Nie zwlekaj! Zajrzyj do Brand Garden i pozwól swojej marce rozkwitać.

Kontakt
Napisz do nas
    Akceptuję Zapoznałem/am się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych.