Reklama dla biura nieruchomości – skuteczne kampanie reklamowe dla agencji nieruchomości

Piękna architektura osiedla, wokół malownicze tereny zielone, a mieszkanie doskonale oświetlone – o tym nie dowiedzą się klienci bez odpowiedniego marketingu. Skuteczna reklama dla firm nieruchomości pozwala na dotarcie do potencjalnych klientów – nasza w tym głowa! Jesteśmy specjalistami od budowania kompleksowej kampanii reklamowej dla deweloperów. Opracowaliśmy wiele strategii dla firm branży nieruchomości. W naszym portfolio można znaleźć kampanie zarówno dla mniejszych domów jednorodzinnych, jak i dużych wieloetapowych inwestycji. Mówimy i piszemy językiem dewelopera. Komunikację dostosowujemy odpowiednio pod inwestora, rodzinę czy młodego człowieka, który szuka swoich pierwszych czterech kątów. Dołożyliśmy swoją cegiełkę i współpracowaliśmy między innymi dla deweloperów, takich jak Milart, Hossanova czy Lokum.

Co my, jako agencja, możemy zaoferować dla biur nieruchomości? Współczesny klient w dobie social mediów, pragnie zapoznać się z ofertą skrojoną pod jego własne potrzeby. Zapozna się on z wizualizacją projektu, a następnie przeanalizuje, co dodatkowo może skłonić go na zakup akurat tego mieszkania – i tu wkracza agencja reklamowa.

Przygotowujemy całościowy plan uwzględniając strategię komunikacji oraz identyfikację wizualną. Niebanalny projekt graficzny wpływa na odbiór nieruchomości. W zależności od potrzeb klienta, dostosowujemy naming do nowej inwestycji, a co za tym idzie budujemy charakter osiedla dedykowanego dla określonej już grupy docelowej.
Nasze prace uwzględniają również projekt stron www, które zawierają wszelkie zalety inwestycji. Tutaj należy pamiętać o responsywności. Na co dzień grupa docelowa posługuje się w głównej mierze telefonem komórkowym. Strona zatem powinna przede wszystkim zostać zaprojektowana pod mobilnego odbiorcę.

Niestraszna jest nam kampania Google Ads (AdWords) w wyszukiwarkach internetowych – wykorzystujemy w pełni cały potencjał marketingu, tworząc bannery i dbając o ruch na stronie oraz zwiększając świadomość inwestycji. Reklama dla biura nieruchomości na tym polu to podstawa i złoty standard w strategii.

Równocześnie prowadzimy marketing dla firm nieruchomości na polu poligraficznym, tworząc smaczne dla oka foldery i katalogi. Taki fizyczny kontakt z projektem graficznym nigdy nie przejdzie do lamusa. Prestiżowe inwestycje ukazane na eleganckim papierze potrafią wywrzeć dobre wrażenie na odbiorcy, co przekłada się na zwiększona sprzedaż.

Dla naszych klientów prowadzimy również kanały w mediach społecznościowych, bowiem ciekawie prowadzona kampania reklamowa dla firm nieruchomości sprawdza się właśnie na tym polu. Dzisiejszy klient tropi informację o inwestycji nie tylko w wyszukiwarce Googla, ale przede wszystkim zapoznaje się z treściami na Facebooku. Wobec tego przygotowujemy odpowiedni content, pobudzając wyobraźnie naszego potencjalnego nabywcy.
Marketing w nieruchomościach to nic innego jak zrozumienie współczesnego klienta i podążanie za jego ścieżką decyzyjną. Agencja reklamowa dla firm nieruchomości powinna doskonale zdawać sobie sprawę ze zmian jakie towarzyszą dynamice rozwoju Internetu. Elastyczność na tym polu i otwarty umysł sprawia, że jesteśmy odpowiednim partnerem biznesowym dla naszych klientów.

Kontakt
Napisz do nas
    Akceptuję Zapoznałem/am się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych.