Witamy bez ogródekPierwszy wpis jak pierwsze spotkanie – liczy się dobre wrażenie już na starcie. Dłonie drżą z podekscytowania, oddech nieco przyspieszony, by tylko wypowiedzieć kilka prostych słów, które jednak sprawią, że odbiorca z chęcią zamieni się w słuch i wytrzyma z nami nieco dłużej. To co? Przysiadasz się do nas na ławce, w ogrodzie kwitnących pomysłów zwanym Brandgarden?

– To czym właściwie się zajmujesz? – Pada pytanie od zainteresowanego.

– Otóż nasz drogi czytelniku, jakże miło, że pytasz! Od ponad 12 lat tworzymy. Żyjemy reklamą, a nasza twórczość przekłada się na wiele zrealizowanych kampanii w świecie farmaceutycznym czy deweloperskim. By zapoznać się z konkretnym materiałem zapraszamy Cię tutaj – Możesz przyjrzeć się swoim ciekawskim okiem naszym ostatnim realizacjom.

– Hmm… no dobrze, a może powiedz coś o sobie, zaskocz mnie! – Cóż za wyzwanie ze strony czytelnika!

– Pod płaszczykiem logotypu, zawsze kryją się przeróżne osobowości. Wchodząc do naszego ogrodu z pewnością rzucają się w oczy dwa potężne dęby – niczym matki założycielki dające oparcie, cień i komfort reszcie wybujałych osobników. Na terenie Brandgarden wyrastają brifodajne lipy, które oprócz zleceń dla pozostałej zieleni, dbają o klienta jak o własnego Kochanowskiego. Przechadzając się po terenach zielonych, nie sposób przeoczyć znakomicie przyciętego trawnika. Linijka tu nie jest potrzebna – to perfekcja sama w sobie! Grunt to podstawa, a w tym przypadku grunt to dobra grafika. Krajobraz uzupełniają dziko posadzone winobluszcze – cóż za wesołe grono dodające koloru całości! Kreatywne pnącze, wije swe pomysły i doskonale dostosowuje się do terenu zwanego „potrzebami klienta”. Żyjąc w symbiozie, tworzymy miejsce w którym Ty drogi czytelniku, możesz się rozgościć i poczuć swobodnie. Jeśli tylko zasadzisz swoją potrzebę w naszym ogródku, sprawimy, że wykiełkuje ona i przerodzi się w owoc sukcesu!

– Może faktycznie zostanę na dłużej! – Odparł rozmarzony zainteresowany.

– Jeśli tylko przykuliśmy Twoją uwagę, śledź nas na bieżąco. Blog kwitnie w nowe perełki, byś w gąszczu informacji mógł zapoznać się z naszą działalnością i nie tylko!

Kontakt
Napisz do nas
    Akceptuję Zapoznałem/am się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych.


    Zajmujemy się wieloma dziedzinami z zakresu marketingu – na swoim koncie mamy przeróżne kampanie, zarówno wizerunkowe, jak i społeczne; kreujemy key-visuale; tworzymy scenariusze do spotów reklamowych i reklam radiowych; projektujemy strony internetowe i wdrażamy kampanie digitalowe w social media. Ponadto oferujemy pomoc przy organizacji eventów, np. spotkań cyklicznych dla korporacji. Dużą część naszych realizacji stanowi tworzenie materiałów pod druk – od wielkoformatowego po ulotki, naklejki czy wizytówki. Swoje projekty tworzymy przede wszystkim na rynek polski, ale mamy również doświadczenie w przekładaniu materiałów na język angielski i dostosowywaniu ich na realia innych państw Europy.

    Na naszą firmę składa się grupa pozytywnie zakręconych ludzi o kreatywnych umysłach i artystycznych duszach, którzy z chęcią podejmują się nawet najtrudniejszych zadań. Łączy nas nie tylko miłość do reklamy, ale też ogromne poczucie humoru.(:

    Razem tworzymy silny i zgrany zespół, który wspólnie cieszy się z sukcesów, ale też potrafi wspierać się w sytuacjach kryzysowych. Naszym kredo jest dbanie, by dawać klientom jakość. Bo, jak mówił Milton Hershey: "to najlepszy rodzaj reklamy".

    Copyright 2022 ©Brand Garden